Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Transferi hakkında konuştu

2 posters
YazarMesaj
Magnum
Grafiker
Grafiker
Magnum

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 637448
Rep Gücü : 46193

Transferi hakkında konuştu Empty
MesajKonu: Transferi hakkında konuştu   Transferi hakkında konuştu EmptyÇarş. 15 Ara. 2010 - 9:36

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe futbol takımı kaptanı Alex De Souza, transferinin ocak ayından itibaren biraz daha şekilleneceğini ve teklifleri inceleyerek, kararını vereceğini açıkladı. Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Brezilyalı futbolcu, kendi sitesinde transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, bundan sonra nerede oynayacağı konusunu henüz netleştirmediğini belirterek, ''Çokları 'bundan sonra ne olacak' diye soruyorlar. Evet, planım çok basit, futbol oynamak ve futbolu oynarken keyif almak istiyorum. Nerede yapacağım peki bunu? Gerçek söylüyorum bunu daha netleştirmedim'' dedi.
Transferi konusunda ne Fenerbahçe ile ne de başka bir Brezilya kulübüyle görüşmediğini vurgulayan Alex, ''Sanırım ocak ayından itibaren bu biraz daha şekillenecek ve o vakit ben de kararımı vereceğim. Mutlaka bu kararı vermek zor olacak. Çünkü yeni bir sözleşme yapmak her zaman zordur. Teklifleri birçok açıdan inceleyecek ve her zaman yaptığım gibi sakin bir kafayla karar vereceğim'' diye konuştu.
Selma
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Selma

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 2037884
Rep Gücü : 672

Transferi hakkında konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Transferi hakkında konuştu   Transferi hakkında konuştu EmptyC.tesi 18 Ara. 2010 - 13:16

En Sevdiğim Bir Oyuncu Umarım Takımdan Ayrılmaz

Transferi hakkında konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stoch umutlu konuştu!
» Yarışmalar Hakkında