Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaka çok mutlu

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868986
Rep Gücü : 102528

Kaka çok mutlu Empty
MesajKonu: Kaka çok mutlu   Kaka çok mutlu EmptyPtsi 3 Ocak 2011 - 13:24

Dünya Kupası'nda sakatlanan ve ağustos ayının başında dizinden operasyon geçirerek sahalardan uzun süre uzak kalan Brezilyalı futbolcu Kaka, tekrar takıma döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

Real Madrid deplasmanda Getafe'yi yendiği karşılaşmada 76. dakikada Benzema'nın yerine oyuna dahil olarak sahalara dönüş yapan 28 yaşındaki yıldız futbolcu, Getafe maçının ardından Spanish TV'ye verdiği röpörtajda sahalara döndüğü için mutlu olduğunu belirterek, "Sonunda sahalara takım arkadaşlarım ile birlikte geri döndüğüm için çok mutluyum."

"Bu süre içerisinde çok zor zamanlar geçirdim ama artık sona erdi. Ne zaman döneceğimi veya dönebileceğimi bilmiyordum. Çok mutluyum. Kendimi çok iyi hissettim" ifadelerini kullandı.

"KAKA'NIN DÖNMESİ SÜPER BİR HABER"

Real Madrid'in Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho ise Kaka'nın dönmesinin iyi bir haber olduğunu belirterek, "Açıkçası, Kaka henüz tam anlamı ile hazır değil ama dönmüş olmasının hem Real madrid için ve hemde İspanya Ligi ve dünya futbolu için de mükemmel bir haber olduğunu düşünüyorum. Kendisi süper bir oyuncu ama bunu daha İspanya Ligi'nde gösteremedi. Bugün 15 dakika oynadı ve perşembe günü Kral Kupası'nda oynanacak olan Levante karşılaşmasında da 15 dakika oynayabilecek durumda. Yavaş Yavaş iyileşecek" şeklinde konuştu.

Kaka çok mutlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adipure Kaka'nın Kramponları