Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alex de Souza ile 2 yıl daha!

3 posters
YazarMesaj
CekiRdeK
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
CekiRdeK

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 49191
Rep Gücü : 45

Alex de Souza ile 2 yıl daha! Empty
MesajKonu: Alex de Souza ile 2 yıl daha!   Alex de Souza ile 2 yıl daha! EmptyÇarş. 9 Şub. 2011 - 3:03

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe, adı kulüp tarihine rekorlarla geçmiş Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza ile 2 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.

Brezilyalı futbolcu attığı imzayla iki yıl daha sarı lacivertli formayı giyecek.

Fenerbahçe Şükrü Saracoglu Stadyumu basın toplantısı odasında resmi mukaveleyi imzalayan Alex, basın mensuplarının da sorularını yanıtladı.

KOCAMAN: "ALEX'E TEŞEKKÜR EDİYORUM"

İlk sözü alan Aykut Kocaman, "Uzun bir aradan sonra tekrar birlikteyiz. Fenerbahçe takımını uzun süre en güzel biçimde temsil eden, Fenerbahçe tarihinde çok önemli bir yer alan takım kaptanımız Alex'in sözleşmesini uzatmak için burada toplandık. Alex Fenerbahçe'de kalmak istedi. Maddi tarafı bir yana bırakarak, herkes önünde Alex'e teşekkür ediyorum. Hem onun adına hem kulüp adına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Alex, "Görüşmeler sırasında hiçbir sıkıntı çekmedik. Görüşmeleri Murat Özaydınlı ile yürüttük. Karşılıklı anlayış içinde görüşmelerimiz oldu. 2004'te başlayan bu hikayeyi biraz daha uzattık. İlk günden, geldiğimden beri bana desteklerini esirgemeyen ve sevgileri gösteren taraftarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra da takımım için en iyisini yapmaya çalışacağım" dedi.
Selma
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Selma

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 2037884
Rep Gücü : 672

MesajKonu: Geri: Alex de Souza ile 2 yıl daha!   Alex de Souza ile 2 yıl daha! EmptyÇarş. 9 Şub. 2011 - 4:40

TeşekkürLeR
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868986
Rep Gücü : 102528

MesajKonu: Geri: Alex de Souza ile 2 yıl daha!   Alex de Souza ile 2 yıl daha! EmptyÇarş. 2 Mart 2011 - 12:50

Teşekkürler

Alex de Souza ile 2 yıl daha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trabzonspor'dan bir transfer daha
» Alex "Oh be!" dedirtti: 1-0
» Alex'ten ciddi uyarı!
» Alex krallığa koşuyor!
» Scolari'nin hayali Alex!