Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe uygun adım zirveye!

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868986
Rep Gücü : 102528

F.Bahçe uygun adım zirveye! Empty
MesajKonu: F.Bahçe uygun adım zirveye!   F.Bahçe uygun adım zirveye! EmptyPtsi 7 Mart 2011 - 10:30

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Spor Toto Süper Lig'de 25. haftanın kapanış maçında Fenerbahçe deplasmanda, Gençlerbirliği'ni 4-2 mağlup etti ve yeniden liderlik koltuğuna oturdu. Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı 2-2'lik eşitlikle sona eren mücadelede Fenerbahçe'ye galibiyeti getiren goller 4 yabancı oyuncusundan geldi. 14. dakikada Lugano, 22. dakikada penaltıdan Alex, 62. dakikada Niang ve 68. dakikada Santos'un golleri sarı-lacivertli takımı galibiyete taşıdı. Gençlerbirliği'nin golleri ise 25. dakikada Orhan Şam ve 45. dakikada Hurşut'tan geldi.

Maçta Gençlerbirliği'nin 3, Fenerbahçe'nin de 1 topu direkten döndü.

Fenerbahçe bu galibiyetle puanını 54'e yükseltip yeniden liderlik koltuğuna otururken, Gençlerbirliği 27 puanda kaldı.

Kar yağışı altında oynanan maçta iki takım oyuncuları da çok iyi mücadele etti, ortaya da seyir keyfi yüksek bir 90 dakika çıktı.

Stat: 19 Mayıs
Hakemler: Özgür Yankaya, Nihat Mızrak, İsmail Şencan
Gençlerbirliği: Serdar, Orhan, Burak, Aykut, Mehmet, Cem Can, Azofeifa, Oktay (Dk. 75 Zec), Serkan (Dk. 57 Jedinak), Hurşut (Dk. 82 Yasin), Mustafa
Fenerbahçe: Volkan, Bekir, Lugano, Yobo, Andre Santos, Dia (Dk. 60 Baroni), Mehmet, Emre, Özer (Dk. 89 Caner), Alex, Niang (Dk. 86 Guiza)
Goller: Dk.14 Lugano, Dk. 22 Alex (penaltıdan), Dk. 62 Niang, Dk. 68 Andre Santos (Fenerbahçe), Dk. 25 Orhan, Dk. 45 Hurşut (Gençlerbirliği)
Sarı kartlar: Dk. 21 Serdar (Gençlerbirliği), Dk. 70 Baroni, Dk. 77 Andre Santos, Dk. 90+3 Lugano (Fenerbahçe)

F.Bahçe uygun adım zirveye!
1 sayfadaki 1 sayfası