Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Niang ve Semih'ten 'seri' üretim!

2 posters
YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868866
Rep Gücü : 102528

Niang ve Semih'ten 'seri' üretim! Empty
MesajKonu: Niang ve Semih'ten 'seri' üretim!   Niang ve Semih'ten 'seri' üretim! EmptyPaz 13 Mart 2011 - 12:19

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Konyaspor'u 2-0 yendi. Maçın gollerini 16. dakikada Niang ve 77. dakikada Semih kaydetti. Bu sonuçla Fenerbahçe puanını 57'ye yükselterek, averajla yeniden liderliği aldı. Bu galibiyetle Fenerbahçe ikinci yarıda 8'de 8 yaptı. Süper Lig'de ise sarı-lacivertli takım galibiyet serisini 9 maça çıkardı. Fenerbahçe yakaladığı bu seri ile 18 Mart Cuma günü Galatasaray ile Türk Telekom Arena'da yapacağı derbi öncesi sıkıntılı günler geçiren ezeli rakibine gözdağı verdi. Konyaspor ise bu mağlubiyetle 16 puanda kaldı. Yeşil-beyazlı ekip ise haftaya evinde Medical Park Antalyaspor'u konuk edecek.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman uzun bir aradan sonra Stoch'u ilk 11'de sahaya sürdü. Slovak futbolcu maç içinde birçok önemli gol pozisyonundan yararlanamaz iken karşılaşmanın 61. dakiaksında yerini Dia'ya bıraktı. Kocaman karşılaşmaya Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Caner, Mehmet Topuz, Baroni, Emre, Stoch, Alex ve Niang ilk 11'i ile başladı.

FENERBAHÇE: 2 - KONYASPOR: 0
Stat: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu
Hakemler: Bülent Yıldırım, Cem Satman, Erdinç Sezertam
Fenerbahçe: Volkan, Gökhan Gönül, Bekir, Yobo, Caner, Mehmet Topuz, Cristian, Emre (Dk. 84 Bilica), Stoch (Dk. 61 Dia), Alex, Niang (Dk. 75 Semih)
Konyaspor: Pawelek, Adnan, Kamil Zayatte, Erdinç, Hakan, Murat (Dk. 60 Emre), Ertuğrul, Gökhan, Perez (Dk. 75 Veli), Ali (Dk. 60 Grajciar), Marcin Robak
Goller: Dk. 16 Niang, Dk. 77 Semih (Fenerbahçe)
Sarı Kartlar: Dk. 11 Bekir, Dk. 34 Yobo, Dk. 43 Emre (Fenerbahçe), Dk. 38 Kamil Zayatte, Dk 49 Marcin Robak (Konyaspor)
Selma
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Selma

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 2037764
Rep Gücü : 672

Niang ve Semih'ten 'seri' üretim! Empty
MesajKonu: Geri: Niang ve Semih'ten 'seri' üretim!   Niang ve Semih'ten 'seri' üretim! EmptyPaz 13 Mart 2011 - 21:27

Teşekkürler

Niang ve Semih'ten 'seri' üretim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Seri' katil Alex!
» Niang'ın isteği var!
» F.Bahçe'de Niang sevinci!
» Fenerbahçe'de Niang korkusu!