Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"G.Saray maçı zor olacak"

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868866
Rep Gücü : 102528

"G.Saray maçı zor olacak" Empty
MesajKonu: "G.Saray maçı zor olacak"   "G.Saray maçı zor olacak" EmptyPtsi 14 Mart 2011 - 20:39

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sakatlığı nedeniyle derbide forma giyemeyecek Fenerbahçe'nin başarılı oyuncularından Emre Belözoğlu, dev maçla ilgili konuştu.

Konyaspor maçında sakatlık geçiren tecrübeli oyuncu, "Ayağımda 2-3 haftadır süregelen ağrılarım vardı. İdmanlara katılmadan direkt maçlara çıkıyordum. 3 hafta sonra ilk defa bu hafta 4-5 gün takımla idmana çıkıp sonra da maça çıktım. Ancak kısmetsizlik oldu. Biraz da herhalde kendimi kontrol edemedim, iyi olduğumu düşündüm. Maç içinde birkaç pozisyonda da ayağımı zorladım. Bunlar hayatın içinde futbolun içinde olan şeyler. Daha önce de başıma geldiği için bu konuda tecrübeliyim ve bundan muzdaripim. Ancak özellikle Galatasaray maçı öncesi oynayamayacak olmak, beni fazlasıyla yoruyor ve üzüyor" dedi.

Emre Belözoğlu sözlerini, "Şampiyonluk yolunda çok ciddi şekilde ve emin adımlarla ilerliyoruz. Ben de takımıma destek olmak istiyorum. Ancak Galatasaray maçında arkadaşlarımın yanında olamayacağım. Sahada olamayacağım ve onlara tribünden destek olacağım. 2. derecede yırtık tespit edildi. Normal şartlarda 2-3 hafta sürüyor bu sakatlık ancak sağlık ekibimiz ve doktorumuz bu konuda çok ciddi çalışmalar yapıyorlar ve bu süreyi oldukça kısaltıyorlar. Daha önce de 3 hafta oynayamayacağım sakatlıklar yaşamıştım ancak 10 günlük sürede takıma döndüm. Bu sakatlığım da diğerleri gibi kısa sürede düzelecek diye düşünüyorum, öyle hissediyorum. Maçtan sonra tedavim başladı, bugün de tesislere geldim ve tedavime devam ediliyor. Umarım biran önce toparlarım. Doktorumla konuşuyorum şu an öncelikli hedefimiz Bursaspor maçına yetişebilmem. Biran önce toparlayıp takıma dönmek istiyorum. Üzülüyorum çünkü birkaç gündür ağrısız idman yapıp sonra maça çıkmak beni mutlu etmişti ancak böyle olması gerekiyormuş" diyerek sürdürdü.

"G.Saray maçı zor olacak"
1 sayfadaki 1 sayfası