Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Derbinin ardından Hagi açıklaması!

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868886
Rep Gücü : 102528

Derbinin ardından Hagi açıklaması! Empty
MesajKonu: Derbinin ardından Hagi açıklaması!   Derbinin ardından Hagi açıklaması! EmptyCuma 18 Mart 2011 - 12:54

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe yenilgisinin ardından Galatasaray teknik direktörü Gheorghe HAgi açıklamalarda bulundu.

Konuşasına 'futbol bu' sözleri ile başlayan Rumen teknik adam maç boyunca oyunun kontrolünü ellerinde tutan tarafın kendileri olduğunu, ancak maç içerisinde büyük şanssızlık yaşadıklarını söyledi.

Hagi: "İki kelimeyle futbol bu! Malesef görüldü ki biz baskılı ve istekli olarak sahada futbol oynadık. Futbolcularım maçın kontrolünü de ellerinde tuttu. Pozisyon vermeden bu sahada mağlup oldular. Futbolcularımın emeğine ciddi anlamda yazık oldu.

Gheorghe Hagi maçta yenilginin sebeplerinin sorulmasına ise "Birinci golde top bizdeydi. Kontra atağa çıkarken bir faul çalındı. Serbest vuruşun ardından top filelere gitti. bunlar küçük ayrıntılar ancak görüldüğü gibi skoru bu tip küçük şeyler etkiliyor. Kazanmayı sonuna kadar biz hakediyorduk." şeklinde cevap verdi.

Rumen teknik adam bundan sonra ne olacağı şeklinde sorulan soruya ise "Diyecek fazla birşey yok. Evimize gidip neden mağlup olduğumuzu düşüneceğiz ve yarın da bunu ayrıca konuşacağız" cevap vererek sözlerini noktaladı.

BASIN TOPLANTISI

Hagi, derbi maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, olumsuz anlamda özel bir sezon yaşadıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Oyuncularımız çok üzgün. Hoca olarak tabi bazı şeyleri görünce konuşmak çok zor. Maçı kontrol altında tutuyorduk. Büyük bir acı içindeyiz. Yapılacak bir şey yok. Ufak detaylar, ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama şanssızlık da demek istemiyorum, maçın sonucunu belirledi. Ama iyi bir maç çıkardık, oynadık, her şeyi yaptık. Sadece bunda değil, diğer maçlarda da iyi oynamıştık. Ama son 15-20 dakika içinde rakibe gol pozisyonu veriyoruz. Ama futbol bu, maalesef buradan mağlubiyetle ayrılıyoruz. Bu maçı kazanmayı hak ediyorduk."

"BEN SADECE TEKNİK DİREKTÖRÜM"

Mağlubiyet nedeniyle futbolcuların suçlamayacağını anlatan Rumen çalıştırıcı, şöyle konuştu:

"Takım olarak kazanıp kaybediyoruz. Hepimiz aynı durumdayız. Hep birlikte bu durumun içinden çıkabiliriz. Şu anki durumumuz çok zor. Ama Galatasaray için gelecek çok önemlidir. Lig bitimine kadar olan iki aylık süreden faydalanarak, Galatasaray geleceğini kurmalı. İyi bir takım kurmalı. Bu benim fikrim, bunun düşünülmesi lazım. Bundan sonra Galatasaray'ın geleceğinin düşünülmesi lazım. Bu kötü durumdan faydalanarak iki üç ayda iyi bir şey çıkarabiliriz. Bunun kimle ve nasıl olacağını Galatasaray camiası bilecektir. Ben sadece Galatasaray'ın teknik direktörüyüm, başka gücüm yok."

Derbinin ardından Hagi açıklaması!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rizespor - Samsunspor maçının ardından o
» Hagi giderse, kim gelecek?
» Fenerbahçe'den Neill açıklaması!
» Savcı Öz'den tutuklama açıklaması
» Hagi, Baros'u kovdu!