Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sağlam ayrılıyor mu?

YazarMesaj
Selma
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Selma

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 2037784
Rep Gücü : 672

Sağlam ayrılıyor mu? Empty
MesajKonu: Sağlam ayrılıyor mu?   Sağlam ayrılıyor mu? EmptyPtsi 21 Mart 2011 - 15:47

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Ankaragücü maçının ardından çarpçıcı açıklamalarda bulundu.
Sağlam şunları söyledi. "İyi bir takıma karşı oynadık. Önemli oyuncuları var. Kadro kalitesi olarak Türkiye'deki 3-4 takımından birisi. İlk 45 dakikayı heba ettik. Hiçbir şey yapmadan bitirdik. İkinci yarı 2 oyuncu değişikliği ile oyuna başladık. Miller ve Altidore ile 2 net pozisyon yakaladık ama uğraşımız maçı kazanmaya yetmedi. Taraftarlarımıza sonra da futbolseverlerden özür diliyorum. Böyle sıkıcı, pozisyon açısından kısır karşılaşma izlettirmeye hakkımız yok. Şampiyonluk yarışında çok geriye düştük. Futbolda herşey olabilir mantığıyla hareket ederek, Fenerbahçe maçını kazanıp biraz olsun umudumuzu yeşertmek için mücadele etmemiz lazım.
"EĞER OLMAZSA HERKES KENDİ YOLUNA BAKAR..."
Bir Anadolu takımının şampiyonluğu artık çok zor. Biz hep üst sıralara mücadele eden bir takım olursak bu da başarıdır. Şu an ligin 3. sırasındayız, önümüzdeki yıllarda 3.'lük şampiyonlukla eş değer hale gelecek. İleriki yıllarda ilk 3 içinde olmak çok zor. Bunun için çok ciddi bir yapılanma olması gerekiyor. Böyle bir yapılanma olursa Bursaspor'da kalmaya devam ederim. Eğer olmazsa herkes kendi yoluna bakar."
ÖMER ERDOĞAN: "ÇOK DA İYİ OYNAMADIK"

Bursaspor'un deneyimli kaptanı Ömer Erdoğan ise, "Maçın ilk yarısında Ankaragücü bizden üstün oynadı. Kendi hatalarımızdan pozisyon verdik. Bir türlü oyunu kontrol edemedik. İkinci yarı daha istekliydik. Ofansif ağırlıklı oynadık. Maça bakılırsa iki takım da 1 puanı haketti. Hocamızın 100'üncü maçında, galip gelmek için çok nedenimiz vardı ama başaramadık. Bundan sonraki dönemde Fenerbahçe maçına hazırlanacağız.Birkaç haftadır kart sınırında oynuyordum. Bu maça denk geldi. Fenerbahçe maçında takımla birlikte olmak isterdim ama tribünden destekleyeceğim. Hakemi eleştirmek istemiyorum. Bizim görevimiz değil ama çok küçük faulleri çalarak bizim avantajlı pozisyonlarımızı kaybettirdi. maçı geri çeviremeyiz. Çok da iyi oynamadık" diye konuştu.

Bursaspor'un genç orta sahası Bekir Ozan ise şunları söyledi: "İlk yarı istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. İkinci yarı topun kontrolü bizdeydi. Golü bulabilseydik maç daha farklı yere gelebilirdi. Çok önemli 2 puan kaybı var. Artık çok da söylenecek bir şey yok. Arayı en iyi şekilde değerlendirip Fenerbahçe maçından Bursa'ya galibiyetle dönmek istiyoruz."

Sağlam ayrılıyor mu?
1 sayfadaki 1 sayfası