Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Messi, Rooney ve fazlası İstanbul'a...

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868876
Rep Gücü : 102528

Messi, Rooney ve fazlası İstanbul'a... Empty
MesajKonu: Messi, Rooney ve fazlası İstanbul'a...   Messi, Rooney ve fazlası İstanbul'a... EmptyPerş. 24 Mart 2011 - 8:41

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile ana sponsorluk anlaşmasını 2 yıl daha uzattı.

Swissotel'de gerçekleştirilen organizasyonda, THY ile TFF arasındaki ana sponsorluk anlaşması, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile TFF Başkanı Mahmut Özgener arasında imzalanırken, törende TFF Başkanvekili Lutfi Arıboğan, milli takımlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl, (A) Milli Futbol Takımı oyuncuları ile teknik heyeti de hazır bulundu.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu toplantı sonrasında "Barcelona, Shakhtar Donetsk, Manchester United ve Türkiye. Futbol kulüpleri artıyor. Sponsor olduğunuz takımlarla birlikte bir sezon öncesi turnuvası yapmayı düşünüyor musunuz" sorumuza ise "Bu konuda çalışmalarımız olmadı değil. İstanbul'da düşünüyoruz. Fakat bu işi bir aracı firma bizden alarak yapmak istedi. Dubai kökenli organizasyon firması ile bir görüşme yaptık ama henüz bir ilerleme kaydedemedik. Bu konuda bir gelişme olmasını biz de istiyoruz ve elbette böyle bir şey olursa ekstra destek vermeye hazırız." ifadeleriyle cevap verdi.

Topçu ligde beş büyük takımın ulaşım sponsorları olduğunu da hatırlatırken liglere olan desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sırasıyla Manchester United, Barcelona ve Shakhtar Donetsk kulüpleriyle sponsorluk anlaşmaları yapan THY yönetimi bu turnuvayı ise İstanbul'da gerçekleştirmek istiyor. Futbolsever yakın bir gelecekte Messi'li Barcelona ve Roney'li Manchester United'ı İstanbul'da izleyebilme şansına kavuşabilir...

Messi, Rooney ve fazlası İstanbul'a...
1 sayfadaki 1 sayfası