Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum"

2 posters
YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868986
Rep Gücü : 102528

Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum" Empty
MesajKonu: Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum"   Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum" EmptyPaz 6 Şub. 2011 - 6:29

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İspanya La Liga'nın 22. haftasında Barcelona'nın Atletico Madrid'i 3-0 yendiği karşılaşmada 3 gol birden atan ve İspanya La Liga'da gol krallığında 1. sıraya yükselen Lionel Messi Atletico Madrid maçının ardından yaptığı açıklamada gol krallığının önemli olmadığını ifade etti.

Mücadelenin ardından İspanyol televizyonuna konuşan Arjantinli oyuncu, "İyi bir dönem geçirmeyen ve bizim için zorluk çıkartabilecek zor bir takıma karşı kazandığımız için mutluyum. Gol kralı olmak konusunda hiç düşünmüyorum. Önemli olan şey bizim bu galibiyet serimizi devam ettirmemiz çünkü Real Madrid arkamızda ve onların sonuna kadar savaşacaklarını biliyoruz" ifadelerini kullandı.
Selma
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Güzel yüz aynaya aşıktır.
Selma

Takımı : Fenerbahçe
Rep Puanı : 2037884
Rep Gücü : 672

Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum" Empty
MesajKonu: Geri: Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum"   Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum" EmptySalı 8 Şub. 2011 - 13:22

Düşünmüyormusunda Her Maç En Az 2 Gol Atıyosun smile Bence Gol Kralı Messi OLur tik

Messi: "Gol krallığını düşünmüyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ana Messi La :) :) :)
» Tek rakibi Messi!
» Messi, Rooney ve fazlası İstanbul'a...