Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yönetim ve futbolcular taraftarla sevindi

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868866
Rep Gücü : 102528

Yönetim ve futbolcular taraftarla sevindi Empty
MesajKonu: Yönetim ve futbolcular taraftarla sevindi   Yönetim ve futbolcular taraftarla sevindi EmptyCuma 18 Mart 2011 - 12:56

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Spor Toto Süper Lig'de derbi mücadelesinde Galatasaray'ı 2-1 yenerek üst üste 10. galibiyetini alan Fenerbahçe'nin yöneticileri ve futbolcuları galibiyet sevincini taraftarlarıyla paylaştı.

Maç sonrası tribünde bulunan taraftarlarına doğru giderek galibiyet sevincini yaşayan sarı-lacivertli futbolcular, daha sonra soyunma odasına gitti. Soyunma odasında duş alan futbolcular, eşofmanlarını giyerek toplu halde tekrar sahaya çıktılar. Futbolcuların yanı sıra Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri de sahaya gelerek galibiyetin sevincini bir kez daha taraftarlarla birlikte yaşadılar.

Bu arada, derbi maçı için kendilerini stada getiren otobüslerin camlarını kıran Fenerbahçeli taraftarların bu hareketinin Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı kızdırdığı öğrenilirken, yayıncı kuruluş Lig TV'nin muhabirleri, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın, bundan sonraki maçlarda deplasmana taraftar götürmemeleri konusunda görüş birliğine vardıklarını iddia etti.

Yönetim ve futbolcular taraftarla sevindi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "En büyük taraftar, futbolcular sahtekar"