Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"En büyük taraftar, futbolcular sahtekar"

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868986
Rep Gücü : 102528

"En büyük taraftar, futbolcular sahtekar" Empty
MesajKonu: "En büyük taraftar, futbolcular sahtekar"   "En büyük taraftar, futbolcular sahtekar" EmptyCuma 18 Mart 2011 - 12:58

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Spor Toto Süper Lig'de derbi maçında Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Galatasaraylı futbolcular, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde taraftarları tarafından tepkili bir şekilde karşılandı.

Tesislere gelen 150 kadar öfkeli taraftar, yönetim, teknik direktör Hagi ve futbolcular aleyhine tezahürat yaparak, tepkilerini dile getirdiler.

Taraftarlar, tesislerin ana girişinde beklerken, Galatasaray kafilesini taşıyan otobüs az sayıda taraftarın bulunduğu arka kapıdan tesislere giriş yaptı.

Bu arada emniyet güçleri, olası olayları önlemek üzere geniş güvenlik önlemleri aldı. Tesislerin her tarafında polis araçları beklerken, kapılarda ise çevik kuvvet ekipleri aldıkları önlemlerle taraftarları olaylara sebebiyet vermemesi için engelledi.

Galatasaraylı taraftarlar, "Yönetim istifa", "Adnan Polat istifa", "Hagi istifa", "En büyük taraftar, futbolcular sahtekar", "Bu takımı mahvettiniz" şeklinde tezahüratlarda bulundular.

Öte yandan otobüsün tesislere girişi sırasında bazı taraftarlar, otobüse doğru hareket ederken çevik kuvvet araya girerek bu kişileri uzaklaştırdı.

"En büyük taraftar, futbolcular sahtekar"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yönetim ve futbolcular taraftarla sevindi
» Türkiye'nin 2023 petrol hedefi büyük