Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hagi’nin bileti kesildi Tugay’la yola devam

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868766
Rep Gücü : 102528

Hagi’nin bileti kesildi Tugay’la yola devam Empty
MesajKonu: Hagi’nin bileti kesildi Tugay’la yola devam   Hagi’nin bileti kesildi Tugay’la yola devam EmptySalı 22 Mart 2011 - 10:50

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Galatasaray’a tarihinin en kötü dönemini yaşatan Rumen çalıştırıcının görevine son verildi. Antalyaspor maçıyla birlikte sezon sonuna kadar takımın başına Tugay Kerimoğlu getirildi.

Sarı-kırmızılı takımın merakle beklenen yönetim kurulunda beklenen karar çıktı. Sezonun 8. haftasında Rijkaard’ın ayrılmasının ardından takımın başına getirilen Gheorge Hagi’nin görevine son verildi. Galatasaray’ın dün gerçekleşen yönetim kurulu toplantısının ardından Başkan Adnan Polat, Hagi’nin görevinden alınıp, alınmayacağı yönündeki soruya; ’bu polemiklere girmek istemiyorum’yanıtını vermişti. Yönetim kurulunun bugün bir resmi açıklamayla Rumen çalıştırıcının görevine son verildiğini resmen açıklaması bekleniyor.

2. denemede de olmadı!
Futbolculuk kariyerinde Galatasaray’da tarihi başarılara imza atıp bir de UEFA Kupası sevinci yaşayan Hagi, bilindiği gibi 2004-2005 sezonunda da Fatih Terim’in yerine teknik rdirektörlük görevine getirilmiş; ancak bir türlü taraftarla yıldızı barışmamıştı. Sarı-kırmızılı takımda uzun süre futbol oynadıktan sonra İngiltere’de top koşturan, son olarak da Hagi’nin yardımcılığı görevini üstlenen Tugay Kerimoğlu teknik direktörlük görevine getirildi. Genç çalıştırıcının Antalyaspor maçında takımın başında sahaya çıkacağı ifade edildi. Bu arada yönetim kurulunun dünkü toplantısına, Polat’ın istifa etmelerini istediği yöneticiler Mehmet Helvacı ve Vedat Eşkinat da katıldı.

Hagi’nin bileti kesildi Tugay’la yola devam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hagi giderse, kim gelecek?
» Hagi, Baros'u kovdu!
» Derbinin ardından Hagi açıklaması!