Grafikerci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Şampiyonlukta önemli bir adım attık"

YazarMesaj
Admin
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
Admin

Takımı : Seçilmedi
Rep Puanı : 12868866
Rep Gücü : 102528

"Şampiyonlukta önemli bir adım attık" Empty
MesajKonu: "Şampiyonlukta önemli bir adım attık"   "Şampiyonlukta önemli bir adım attık" EmptyCuma 18 Mart 2011 - 12:56

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'ı yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir adım attıklarını söyledi.

Karşılaşmanın ardından 1907 Fenerbahçe Derneğinin lokalinde üyelerle birlikte galibiyet kutlamalarına katılan Koç, burada Lig TV'ye yaptığı açıklamada, ilginç bir maç olduğunu ifade ederek, "Tarihi maçı aldığımız için mutluyuz. Şampiyonluk hedefinde önemli bir adım attık" dedi.

Galatasaray karşısında iyi oynamadan kazandıklarını ifade eden Ali Koç, "Son yarım saat açıldık. Stadın atmosferi etkileyici. Futbolcularımız belki ondan etkilendi. Dünya çapında bir stat yapılmış. Her şey olabilirdi. İnşallah önümüzdeki haftalarda vites yükseltip kazanırız" diye konuştu.

Maç sonrası taraftarlarla bütünleştiklerini kaydeden sarı-lacivertli kulübün yöneticisi, şunları söyledi:

"Bir sıkıntı yaşanmadı. İkinci gol ilaç gibi geldi. Soyunma odasına indik. Bütünleştik, bağırdık, çağırdık... Haftaya devam edeceğiz. Şimdi önemli bir etkinliğimiz var. Bütün takım orada olacak. Bu galibiyet voleyboldaki dörtlü finali kazanmamız için itici bir güç olacak. Dezavantaj ev sahibi olmamız. Ev sahibi takımlardan sadece biri kazanmış. İnşallah bu şansızlığı kırar ve şampiyon oluruz."

"Şampiyonlukta önemli bir adım attık"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Teknolojik hayatınızı geliştirecek 10 adım
» F.Bahçe uygun adım zirveye!
» Kuantum bilgisayarlara bir adım daha yaklaşıl